Aikataulu

Päivitetty 20.2.2019 

Alustavaan aikatauluun tuli ilmoittautumismäärien takia jonkin verran pieniä tarkennuksia. Esimerkiksi sunnuntain juoksumatkoja pystyttiin hieman tiivistämään. Alla lopullinen aikataulu.

Perjantai  
   
17:00 M17 60m alkuerät
  N22 pituus
17:30 M22 60m alkuerät
17:50 N17 60m alkuerät
18:30 M19 60m alkuerät
18:40 M22 pituus
18:55 N19 60m alkuerät
19:35 N22 60m alkuerät
20:00 N22 3000m
20:20 M22 3000m
   
   
Lauantai  
10:00 M17 60m välierät
10:15 N17 60m välierät
  M17 pituus
10:30 M19 60m välierät
10:45 N19 60m välierät
  M19 kuula
11:00 N22 60m välierät
  N17 korkeus
  M17 seiväs
11:25 N17/N19/N22 3000m kävely
11:50 M17 3000m kävely, M19/M22 5000m kävely
12:00 M19 pituus
12:30 M17 800m
13:00 N17 800m
13:25 N17 3-loikka
13:30 M17 kuula
13:40 N19 60m finaali
13:45 M19/M22 korkeus
13:50 N22 60m finaali
13:55 M17 60m finaali
  N19 seiväs
14:05 M19 60m finaali
14:10 M22 60m finaali
14:15 N17 60m finaali
14:35 N19 1500m
14:50 M22 1500m
15:00 N22 kuula
15:05 N22 1500m
15:15 N19 3-loikka
15:20 M19 3000m
15:50 N17 300m aidat
16:10 N22 seiväs
16:20 M17 300m aidat
16:55 N19 400m
17:00 M22 3-loikka
17:20 M19 400m
18:00 M22 400m
18:15 N22 400m
   
Sunnuntai
9:00 N17 60m aidat alkuerät
  M17 3-loikka
9:30 N19 60m aidat alkuerät
9:45 N17 kuula
9:55 N22 60m aidat alkuerät
10:10 M17 60m aidat alkuerät
10:30 M19 60m aidat alkuerät
10:30 M17 korkeus
10:35 N19 pituus
10:40 N17 seiväs
10:45 M22 60m aidat alkuerät
11:05 N17 60m aidat välierät
11:25 M17 60m aidat välierät
12:00 M19 200m alkuerät
  N19 kuula
12:10 N17 pituus
12:15 N19 200m alkuerät
12:45 M22 200m alkuerät
13:00 N22 200m alkuerät
  N19 korkeus
13:35 M17 1500m
13:55 N17 1500m
  M19 seiväs
14:05 M19 3-loikka
14:15 M22 kuula
14:25 M19 800m
14:50 N19 800m
15:00 N22 korkeus
15:20 M22 800m
15:40 N22 800m
  N22 3-loikka
16:00 M22 seiväs
16:05 N17 60m aidat finaali
16:15 N19 60m aidat finaali
16:20 N22 60m aidat finaali
16:30 M17 60m aidat finaali
16:40 M19 60m aidat finaali
16:50 M22 60m aidat finaali
17:10 N19 300m aidat
17:25 N22 300m aidat
17:40 M19 300m aidat
17:50 M22 300m aidat
18:05 M17 300m
18:30 N17 300m
19:05 N19 200m finaali
19:10 N22 200m finaali
19:15 M19 200m finaali
19:20 M22 200m finaali

 

Palkintojen jaon aikataulu

 

 

Perjantai  
19.00 N22 pituus
19.45 M22 pituus
20.35 N22 3000m
  M22 3000m
   
Lauantai  
11.50 M17 pituus
12.20 M19 kuula
13.00 N17 3000m kävely
  N19 3000m kävely
  N22 3000m kävely
  M17 3000m kävely
  M19 5000m kävely
  M22 5000m kävely
13.20 M19 pituus
13.30 N17 korkeus
  M17 seiväs
14.00 N17 800m
  M17 800m
14.30 N19 60m
14.45 M17 60m
  N22 60m
15.00 M19 60m
  M22 60m
15.15 N17 60m
  M17 kuula
15.30 N17 3-loikka
  M19 korkeus
  M22 korkeus
16.00 N19 seiväs
  N19 1500m
  M22 1500m
16.20 N22 1500m
  M19 3000m
  M22 kuula
17.00 N19 3-loikka
  N17 300m aidat
17.30 M17 300m aidat
18.00 N19 400m
  N22 seiväs
18.30 M19 400m
  M22 3-loikka
18.50 M22 400m
  N22 400m
   
Sunnuntai
10.45 M17 3-loikka
11.30 N17 kuula
12.00 M17 korkeus
13.00 N17 seiväs
  N19 pituus
14.10 N19 kuula
  N17 pituus
15.00 M17 1500m
  N17 1500m
15.15 N19 korkeus
  M22 kuula
15.50 M19 800m
16.20 N19 800m
  M22 800m
  M19 seiväs
  M19 3-loikka
17.00 N22 korkeus
  N22 800m
  N17 60m aidat
17.15 N22 3-loikka
  N19 60m aidat
  N22 60m aidat
17.35 M17 60m aidat
  M19 60m aidat
  M22 60m aidat
18.15 M22 seiväs
  N19 300m aidat
  M19 300m aidat
18.45 N22 300m aidat
  M22 300m aidat
19.35 M17 300m
  N17 300m
19.55 N19 200m
  N22 200m
20.05 M19 200m
  M22 200m